BIO ——
GRAPHY

‘’OĞUZHAN ÖNCÜ’’

1994 yılında Bursa/İnegöl’de hayatageldi. İlk öğretim hayatını Bolu, orta öğretim hayatını ise İnegöl de tamamladı. Daha sonraki öğretim hayatını Bursa Ali Osman Sönmez Endüstri Meslek lisesinde devam etti. Bu süreç içerisinde tasarım ve yaratıcılık yeteneğini öğretmenleri sayesinde keşfetmesiyle birlikte grafik tasarım ve iç mimarlık üzerine eğitimler alarak 2010 yılında profesyonel iş hayatına Vonart Creative isimli oluşumuyla adım attı. İleriki dönemlerde çeşitli kuruluşların çatısı altında farklı pozisyonlarda görevler sergileyerek edindiği tecrübe ve aldığı eğitimler sayesinde iç mimarlık ve marka imaj danışmanlığı olarak yurt içi/yurt dışı 700’ün üzerinde markaya hizmet sunmuştur.

Bugün Vonart Creative yerli ve yabancı olmak üzere birçok markanın logosunu, kurumsal kimliğini ve iç dekorasyonunu hedef kitle strateji çalışmaları doğrultusunda tamamlamış ve bir çok tanınmış işletmenin markajına girmeyi başarmıştır. Oğuzhan Öncü Grafik Tasarım, İç Mekan Tasarımı, Teknik Çizim ve 3D Modelleme, Dijital Medya, Sosyal Medya Uzmanlığı, Google Reklamcılığı, Kalite ve Süreç Yönetimi, Hipnotik Kelimeler, Ses Tonu Kullanımı, İleri Satış Teknikleri gibi çeşitli üst düzey eğitimler almıştır.

Bugün Oğuzhan Öncü İstanbul’da profesyonel iş hayatına devam etmekte ve Ukrayna Kharkiv Politeknik Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü okumaktadır.

 

× Bize Yaz !