Skip to content Skip to footer

Markanızın Hikayesi

 

Markanızın amacını ve kültürünü yansıtan

Kurumsal Kimlik tasarımlarıyla prestijli

ve modern bir kılavuz oluşturuyoruz.

 

KURUMSAL İMAJ'INIZ MARKANIZI DOĞRU YANSITIYOR MU ?

Tanıtım

Markanızın sektörünü, pazar büyüklüğünü, kültürünü ve rakiplerini inceleyerek en doğru tasarım materyallerini tanımlıyoruz. İş ve çalışan kültürünüzü dahil ettiğimiz genel hatlarla en uygun grafik çalışmaları üzerine odaklanıyoruz.

tasarım

Tasarım aşamasında sizden aldığımız bilgiler ve yaptığımız araştırmalar sonucunda renk, tipografi ve amblem çalışmaları için yaratım sürecimizi başlatıyoruz. Yaratım sürecimizde sunduğumuz alternatifler ve sizden gelen önerileri değerlendiriyoruz.

strateji

Kurumsal kimlik çalışmalarında markanıza özel bir planlamayla kişiselleştirilmiş bir strateji planı oluşturuyoruz. Hedeflerinize ve büyüme stratejinize uygun olarak hazırladığımız plan doğrultusunda markanızı en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar oluşturuyoruz.

analiz

Kurumsal kimlik çalışması için yaptığımız taslak çalışmaları farklı materyaller üzerinde uygulayarak konumlandırma ve uygulama testleri gerçekleştiriyoruz. Planlama sürecine uygun şekilde kurumsal kılavuz ve diğer öğeler üzerinde analizler yapıyoruz.

MARKA

Markanızı doğru yansıtmak üzere Kurumsal kimlik tasarımları yapıyoruz!

Kurumsal kimlik oluştururken ilk yapılması gereken kurumun renklerinin belirlenip logosunun tasarlanarak bir logotype oluşturulmasıdır. Logotype kurumun kimliğinin en önemli parçasıdır. Kurumu akılda kalıcı, etkili ve güçlü kılan logosunun görünümüdür. Logotype oluşturulduktan sonra kurumun şirket içinde ve dışında kullanacağı diğer basılı malzemelerin de logotype için oluşturulan yapının özelliklerine ters düşmeyecek bir şekilde hazırlanması gerekir. Özgün bir şekilde hazırlanan bir kurumsal kimlik firmanın başarısı ve itibarı için son derece önemlidir.

Hakkımızda, nelerr dediler nelerr!

erkan arik
erkan arik
12/01/2024
Hayallerin 4-5 adım ötesinde hayal edemeyeceğim kadar kurumsal kaliteli bi çalışma yaptı arkadaşlar başarılarınızın devamını dilerim. Artık benim ve çevremin çok iyi bir logo tasarımcısı var…:)
doğancan sekman
doğancan sekman
04/01/2024
Uzun zamandır profesyonel bir logo arayışı içindeyken tesadüfen karşılaştığım Vonart ile görüşme sağladım. Öncesinde de birçok firma ile görüşmeme rağmen Vonart’ın en başta göstermiş olduğu profesyonellik güven sağlamıştı. İş akış sisteminin düzeni beni etkileyen en büyük etkendi. Oluşturulacak logo için alınan önbilgiler daha önce hiçbir firma tarafından bu kadar kapsamlı istenmemişti. Ayrıca arada geçen süre boyunca feedbackler ile bilgilendirmeleri çok hoşuma gitti. Sonuçtan da son derece memnunum. Ellerinize sağlık, teşekkür ederim.
Mehmet Alper UZEL
Mehmet Alper UZEL
29/12/2023
Oğuzhan bey ve vonart ekibi ile bir referans üzerinden çalışma fırsatı buldum. Basmakalıp fabrikasyon çalışan firmalarla çalışmak istemedim açıkçası. Özgün bir marka tasarımı rica ettim onlardan ve beklentimi fazlasıyla karşıladılar. Henüz ben söylemeden neyi istediğimi biliyor olmaları beni şaşırttı ve keyiflendirdi. Ayrıca bazı ayrıntılı isteklerimi sabırla dinleyip hiç üşenmeden gerçekleştirmelerinden dolayı bu yorumu bir borç bilerek yazıyorum. Benimle birlikte markamız oluşurken ve büyürken en az ben kadar keyif alan ve heyecanlanan ve markayı sahiplenen bir ekiple çalışmak mükemmeldi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Cevdet Kula
Cevdet Kula
29/12/2023
Firmamın Marka kimliğini En güzel şekilde bizlere tasarlayan @vonartcreative Ailesine Sevgili Oğuzhan kardeşime Şükranlarımı sunuyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum
Tugba Gürgün
Tugba Gürgün
28/12/2023
Sizlerle geçirdiğimiz süre boyunca sergilediğiniz yaratıcılık, hızlı geri dönüşler ve etkili stratejiler için teşekkür ederim. Markamızın sosyal medya varlığını güçlendirmemizde büyük rol oynadınız. Gelecekteki projelerde yine birlikte çalışmayı diliyorum 🙏
Doğan Kandaşoğlu
Doğan Kandaşoğlu
15/11/2023
Uzun zamandır düşündüğüm logo değişikliği konusunda eskisinden ilham alarak yenisini oluşturan değerli firma çalışanlarına teşekkür ediyorum
aslı demir
aslı demir
25/09/2023
Merhaba, Öncelikle Vonart Creative firmasına ve Oğuzhan Bey'e sonsuz teşekkür etmek istiyorum! Logo tasarımı için gösterdiğiniz özveri, yaratıcılık ve profesyonellik gerçekten etkileyiciydi. Markamızın yeni logosu, sadece görsel olarak çarpıcı değil, aynı zamanda kimliğimizi benzersiz bir şekilde yansıtıyor. Oğuzhan Bey'in yaratıcılığı ve uzmanlığı, projeyi istediğimizden daha iyi bir hale getirdi. Bu harika logo, markamızın gelecekteki başarılarına büyük katkı sağlayacak. Vonart Creative ve Oğuzhan Bey'e bu özel çalışma için minnettarız. Gelecekteki projelerde de birlikte çalışmayı umuyoruz. Sonsuz teşekkürler,
zeyneb ciftcioglu
zeyneb ciftcioglu
18/09/2023
İstediğim logo olmayacak sanırım dediğim anda Oğuzhan Bey’in instagram sayfasıyla karşılaştım. Verdiğim ön bilgilerden sonra isteklerimi, düşüncelerimi sabırla uzun uzun dinledi ve aslında siz bunu istiyorsunuz diyerek nokta atışı yaptı. Geri kalanı siz daha iyi biliyorsunuz diyerek kendisine bıraktım. Tahminimden fazla profesyonel ve güzel bir iş ortaya çıktı. İlgi, alaka ve kendi markalarıymış gibi titizlikle çalışmalarından dolayı Oğuzhan Bey ve ekibine çok çok teşekkür ediyorum.
fatih kale
fatih kale
15/08/2023
Vonart Creative ile dijital reklamları üzerinden tanıştık. Markanın kurucusu olan Oğuzhan bey ile süreci yönettik. Bu süreci şöyle ifade edebilirim; marka hayallerinizi hayata geçireceğiniz ilk durak olan tasarımdır. Hayalinizdeki markanızın rakiplerinizden ayrışarak sürdürülebilir bir şekilde hayat bulmasını istiyor iseniz doğru yerdesiniz. İşini aşkla yapan 7/24 hizmet veren bu ekibin her birine canı gönülden teşekkür eder. Hayalleri olan ve büyük düşünen herkese tavsiye ederim.
YURSAN İNŞAAT
YURSAN İNŞAAT
21/07/2023
Bir reklam sonucu karşıma çıkan bu firmanın şirketimi bir sonra ki aşamaya çıkaracağını tahmin edemezdim. Oğuzhan beyin inanılmaz güzel enerjisi ve pozitifliği ile daha ilk bakışta içime sinen ve bağ kurduğum bir tasarım gerçekleştirdi ki uzun yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren aile şirketimizin bile önüne geçecek kurumsallık ve enerjide bir oldu 😎 Teşekkürler Oğuzhan bey.
× WhatsApp