Skip to content Skip to footer

Markanızın Hikayesi

 

Markanızın amacını ve kültürünü yansıtan

Kurumsal Kimlik tasarımlarıyla prestijli

ve modern bir kılavuz oluşturuyoruz.

 

KURUMSAL İMAJ'INIZ MARKANIZI DOĞRU YANSITIYOR MU ?

Tanıtım

Markanızın sektörünü, pazar büyüklüğünü, kültürünü ve rakiplerini inceleyerek en doğru tasarım materyallerini tanımlıyoruz. İş ve çalışan kültürünüzü dahil ettiğimiz genel hatlarla en uygun grafik çalışmaları üzerine odaklanıyoruz.

tasarım

Tasarım aşamasında sizden aldığımız bilgiler ve yaptığımız araştırmalar sonucunda renk, tipografi ve amblem çalışmaları için yaratım sürecimizi başlatıyoruz. Yaratım sürecimizde sunduğumuz alternatifler ve sizden gelen önerileri değerlendiriyoruz.

strateji

Kurumsal kimlik çalışmalarında markanıza özel bir planlamayla kişiselleştirilmiş bir strateji planı oluşturuyoruz. Hedeflerinize ve büyüme stratejinize uygun olarak hazırladığımız plan doğrultusunda markanızı en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar oluşturuyoruz.

analiz

Kurumsal kimlik çalışması için yaptığımız taslak çalışmaları farklı materyaller üzerinde uygulayarak konumlandırma ve uygulama testleri gerçekleştiriyoruz. Planlama sürecine uygun şekilde kurumsal kılavuz ve diğer öğeler üzerinde analizler yapıyoruz.

MARKA

Markanızı doğru yansıtmak üzere Kurumsal kimlik tasarımları yapıyoruz!

Kurumsal kimlik oluştururken ilk yapılması gereken kurumun renklerinin belirlenip logosunun tasarlanarak bir logotype oluşturulmasıdır. Logotype kurumun kimliğinin en önemli parçasıdır. Kurumu akılda kalıcı, etkili ve güçlü kılan logosunun görünümüdür. Logotype oluşturulduktan sonra kurumun şirket içinde ve dışında kullanacağı diğer basılı malzemelerin de logotype için oluşturulan yapının özelliklerine ters düşmeyecek bir şekilde hazırlanması gerekir. Özgün bir şekilde hazırlanan bir kurumsal kimlik firmanın başarısı ve itibarı için son derece önemlidir.

Hakkımızda, nelerr dediler nelerr!

[trustindex no-registration=google]