Skip to content Skip to footer

Markanızın Hikayesi

 

Markanızın amacını ve kültürünü yansıtan

Kurumsal Kimlik tasarımlarıyla prestijli

ve modern bir kılavuz oluşturuyoruz.

 

KURUMSAL İMAJ'INIZ MARKANIZI DOĞRU YANSITIYOR MU ?

Tanıtım

Markanızın sektörünü, pazar büyüklüğünü, kültürünü ve rakiplerini inceleyerek en doğru tasarım materyallerini tanımlıyoruz. İş ve çalışan kültürünüzü dahil ettiğimiz genel hatlarla en uygun grafik çalışmaları üzerine odaklanıyoruz.

tasarım

Tasarım aşamasında sizden aldığımız bilgiler ve yaptığımız araştırmalar sonucunda renk, tipografi ve amblem çalışmaları için yaratım sürecimizi başlatıyoruz. Yaratım sürecimizde sunduğumuz alternatifler ve sizden gelen önerileri değerlendiriyoruz.

strateji

Kurumsal kimlik çalışmalarında markanıza özel bir planlamayla kişiselleştirilmiş bir strateji planı oluşturuyoruz. Hedeflerinize ve büyüme stratejinize uygun olarak hazırladığımız plan doğrultusunda markanızı en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar oluşturuyoruz.

analiz

Kurumsal kimlik çalışması için yaptığımız taslak çalışmaları farklı materyaller üzerinde uygulayarak konumlandırma ve uygulama testleri gerçekleştiriyoruz. Planlama sürecine uygun şekilde kurumsal kılavuz ve diğer öğeler üzerinde analizler yapıyoruz.

MARKA

Markanızı doğru yansıtmak üzere Kurumsal kimlik tasarımları yapıyoruz!

Kurumsal kimlik oluştururken ilk yapılması gereken kurumun renklerinin belirlenip logosunun tasarlanarak bir logotype oluşturulmasıdır. Logotype kurumun kimliğinin en önemli parçasıdır. Kurumu akılda kalıcı, etkili ve güçlü kılan logosunun görünümüdür. Logotype oluşturulduktan sonra kurumun şirket içinde ve dışında kullanacağı diğer basılı malzemelerin de logotype için oluşturulan yapının özelliklerine ters düşmeyecek bir şekilde hazırlanması gerekir. Özgün bir şekilde hazırlanan bir kurumsal kimlik firmanın başarısı ve itibarı için son derece önemlidir.

Hakkımızda, nelerr dediler nelerr!

YURSAN İNŞAAT
YURSAN İNŞAAT
21/07/2023
Bir reklam sonucu karşıma çıkan bu firmanın şirketimi bir sonra ki aşamaya çıkaracağını tahmin edemezdim. Oğuzhan beyin inanılmaz güzel enerjisi ve pozitifliği ile daha ilk bakışta içime sinen ve bağ kurduğum bir tasarım gerçekleştirdi ki uzun yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren aile şirketimizin bile önüne geçecek kurumsallık ve enerjide bir oldu 😎 Teşekkürler Oğuzhan bey.
Emre GÖLOĞLU
Emre GÖLOĞLU
04/07/2023
Oğuzhan bey, işini büyük bir şevkle ile yapıp tasarımlarını en ince detayı ile bizlerle paylaşıp kurumsal imajımıza büyük katkılar sağlamıştır. Onunla çalıştığımız için çok memnun kaldık. Vonart ile çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyor ve herkese tavsiye ediyorum. Kendisi ve ekibine teşekkür ediyorum…
Orhan Özdemir
Orhan Özdemir
04/07/2023
Oğuzhan beyin kurumumuz adına ürettiği marka ve logolardan çok memnun kaldık. Bir sanatçı özgünlüğünde ve işini önemseyen bir uzman olduğunu ısrarla belirtir ve hepinize tavsiye ederim.
Vedat Özer
Vedat Özer
06/04/2023
Markamızı kurumsal kimlik dönüşümü için Oğuzhan beyle çalışmaya başladık. İlk görüşmemizde dahi işine ne kadar hâkim ve özümseyerek yaptığını karşısındaki insana net olarak aktarıyor. Hiçbir konuyu olsun diye geçiştirmeyip en ufak ayrıntısına kadar planlıyor. Hiçbir istek ve talebinizi geçiştirmeyip değerlendirmeye alıyor ve hep daha iyisi için çalışmalar yapıyor. Yürüdüğümüz bu yolda her ne kadar beraberliğimiz yeni olsada uzun yıllar birlikte çalışacağımıza canı gönülden inanıyor, kendisine teşekkür ediyoruz 🙏🏼
Mert Bulut
Mert Bulut
07/03/2023
İş dünyasından bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştığım ilk andan beri profesyonellik çizgisinden çıkmadan ve yeni işletmemin en önemli parçası olan logomu en güzel şekilde yapıp bana teslim ettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum 🙏🏼 Teşekkürler vonart.
Âlim Mahdum
Âlim Mahdum
02/03/2023
Çalıştığım bir firma kendi logosunu Vonart Creative nin yaptığı yeni logoyla değiştirdi ve yapılan yeni logo çok hoşuma gitti bende hemen Vonart Creative ile iletişime geçtim ve beraber çalışmaya başladık, mükemmeliyetçi biri olduğum için ve zor bir firma ismimiz olduğu için biraz zor bir çalışma oluyordu hem onlar için zorlayıcı oldu hem benim açımdan. Sona gelen logo çalışmalarını zor beğendiğim için işlem uzun sürdü ama bunun da üstesinden geldiler ve mükemmel bir çalışma ortaya çıkardılar, ayakta alkışlanacak bir firma çok memnun kaldım. Herkese tavsiye edeceğim.
M YILMAZ GRUP SİGORTA ARC. HİZ. LTD. ŞTİ
M YILMAZ GRUP SİGORTA ARC. HİZ. LTD. ŞTİ
17/02/2023
Farklı bir deneyim için sıradışı olmak isterseniz mutlaka bir şekilde iletişime geçin… pişman olmazsınız.
Necdet MASMAS
Necdet MASMAS
09/02/2023
Develi mobilya olarak Oğuzhan beye teşekkür ediyoruz. İsteklerimizi iyi analiz ederek, talebimize uygun bir logo tasarladı. Profesyonel hizmeti ile bizi çok memnun etti. Kendisine ve ekibine başarılar diliyoruz.
Samiersan Kaya
Samiersan Kaya
04/02/2023
yaraticiligi yuksek, hizli teslimat yapan bir firma. Aldigim servisten memnun kaldim
Sefa tekinşen
Sefa tekinşen
03/02/2023
İlk tanışmamızda ben bir kere kendimi ve firmam için ne istediğimi anlattım gerisini bana kendilerini daha anlatırken güven veren bu ekibe bıraktım çünkü her cümlelerinin altı boş değil çünkü alt yapıları sağlam çünkü ekip kurucusu çok sağlam. Ve sonuç mükemmel kusursuz bir çalışma çıkardılar çok teşekkür ederim
× WhatsApp